Výbojka Osram D1S CBI NextGen

Kód: 237
€70
Skladom

Pätica D1S 

Farba svetla 6200 K

+150 % 

Detailné informácie

Podrobný popis

Predstavujeme novú xenónovú výbojku Xenarc Osram Cool Blue Intense Next Generation. Je nástupcom série Osram Xenarc Cool Blue Intense. Nová generácia výbojek má farebnú teplotu až 6200K, s bielym svetlom podobným LED. Okrem toho vyžarujú o 150 % viac svetla v porovnaní s minimálnymi požiadavkami ECE R98, čo dáva vodičovi väčšiu viditeľnosť, a preto môže na ceste rýchlejšie reagovať. Celá séria Cool blue Intense Next Generation je homologovaná a môže byť použitá kdekoľvek a vo všetkých typoch vozidiel. Xenarc Osram Cool Blue Intense Next Generation je najbelšia zo zákonom schválených xenónových výbojek.

 

Vďaka špeciálnemu plniacemu systému, ktorý sa používa namiesto konvenčného náteru, lampa vyžaruje extra biele svetlo. Toto štýlové svetlo vytvára efekt vysokej pozornosti, ktorý vám pomáha, aby vás ostatní motoristi lepšie videli. Objavte výnimočne jasné, vysoko kontrastné a žiarivo biele svetlo s až 6200 Kelvinmi a o 150 % vyšším jasom! S XENARC COOL BLUE INTENSE sa noc zmení na deň. Upozornenie: Výmenu žiarovky XENARC sa odporúča vykonať odborníkom.​

 

Xenarc Cool Blue Intense NextGen –

  • objavte moderný pohľad na vysoký výkon! Vďaka extra bielemu svetlu pre LED vzhľad, vysokokontrastnému xenónovému svetlu osloví táto automobilová výbojka najmä vodičov, ktorí majú radi dokonalú kombináciu štýlového a individuálneho dizajnu s výnimočným osvetlením vozovky. 
  • High-tech xenónové svetlo s teplotou farieb až 6200 Kelvinov prichádza s vysoko účinnou technológiou, brilantným efektom a nekompromisným dizajnom.
  • Vďaka špeciálnemu plniacemu systému, ktorý sa používa namiesto konvenčného náteru, výbojka vyžaruje extra biele svetlo.
  • Toto štýlové svetlo vytvára efekt vysokej pozornosti, ktorý vám pomáha, aby vás ostatní motoristi lepšie videli.
  • Objavte výnimočne jasné, vysoko kontrastné a žiarivo biele svetlo s až 6200 Kelvinami a o 150 % vyšším jasom! S Xenarc Cool Blue Intense NextGen sa noc zmení na deň!