Predné kryty svetlometov Audi A6 C7 (2011 - 2014)

Kód: 49/PAR 49/LAV 49/PRA 49/MONLP 49/MONL 49/MONP Zvoľte variant
€257 €128,50 €128,50 €600 €350 €350 od €128,50
Vypredané Vypredané Vypredané Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvoľte variant
Strana
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Kryty predných svetlometov, nazývané aj plexisklá, pre model Audi A6 C7 (rok výroby 2011 - 2014).

Detailné informácie

Podrobný popis

Vymeňte svoje staré, popraskané alebo poškriabané predné kryty za nové. Poškodené plexisklá znižujú nie len svietivosť, ale aj samotnú životnosť svetlometov. Výmena v správny čas Vám ušetrí peniaze.

Ako na výmenu? Poznáme dva druhy lepidiel :

  1. reagujúce na teplo
  2. teplovzdorné

 

  1. Svetlomety zlepené prvým typom lepidla sú na výmenu predných krytov jednoduchšie. Stačí ich po obvode opatrne nahriať ( teplovzdušnou pištoľou ) a oddeľovať kryt od tela svetlometu. Pri spätnej montáži odporúčame zostatkové lepidlo v drážke zarovnať a doplniť (novým) po celom obvode. Následne zarovnané a doplnené lepidlo opäť nahriať a založiť nové predné kryty. Dbať na to, aby predné kryty mali odmastnené dosadacie plochy.
  2. Na výmenu predných krytov zlepených teplovzdorným lepidlom poznáme viacero možností. Na domácu výmenu bude najideálnejšie staré kryty odrezať po obvode ( malou ručnou brúskou ). Zvyšky predných krytov spolu s lepidlom je nutné odstrániť tak, aby bola drážka čistá. Následne doplnené lepidlo opäť nahriať a založiť nové predné kryty. Dbať na to, aby predné kryty mali odmastnené dosadacie plochy.

Dodatočné parametre

Kategória: Predné kryty svetlometov
Záruka: 2 roky